KONST / Litografier / Färglitografi 14752093
nr 1475 2093
Gudrun Rytterlund
(f. 1947), Sverige
Signerad, numrerad 22/195. Färglitografi, handkolorerad, bildmått: 32x28 cm, yttermått inklusive ram: 58x52 cm
Gudrun Rytterlund, svensk bildkonstnär född i Strängnäs 1947.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 juni 2022
kl 20:42:29
20/6 20:35:45
20 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Gudrun Rytterlund
Läs mer om Gudrun Rytterlund